Oferta

lorem ipsum

Makijaż permanentny

 

Pigmentacja bez względu na technikę i obszar, ma za zadanie podkreślić naturalną urodę klientki. Efekt nie powinien być przerysowany. Pragniesz mieć piękne symetryczne brwi? Piękne usta ? Podkreślone oko ? Ten zabieg jest właśnie dla Ciebie ! Kolor, kształt oraz technika dobierana jest indywidualnie do każdej klientki. Decydując się na zabieg należy odpowiednio się przygotować oraz wykluczyć wszystkie przeciwskazania.

Jak przygotować się do zabiegu?

 

Brwi – nie jest wskazane wykonywanie regulacji oraz henny na dwa tygodnie przed zabiegiem.

Usta – kilka dni przed zabiegiem należy przyjmować lek przeciwwirusowy stosowany w leczeniu opryszczki (Heviran 400mg, Hascovir), tak by zminimalizować ryzyko aktywowania wirusa po pigmentacji. Lek przyjmowany jest przez kolejnych kilka dni po wykonaniu makijażu. Wskazany jest delikatny peeling przed zabiegiem oraz intensywne nawilżanie ust.

Oczy – na zabiegu pojawiamy się bez makijażu i sztucznych rzęs. Na miesiąc przed zabiegiem odstawiamy używanie jakichkolwiek odżywek do rzęs.

 

Nie pijemy bezpośrednio przed zabiegiem kawy lub energetyków.
Nie opalamy się min. 3 dni przed pigmentacją
WAŻNE – decydując się na zabieg makijażu permanentnego należy upewnić się, że nie mamy przeciwwskazań do zabiegu.

ANKIETA PACJENTA

Poniżej znajduję się lista formularzy świadomej zgody do pobrania. Pliki są w formacie PDF, prosimy o wydrukowanie i wypełnienie. Wypełniony i podpisany formularz jest niezbędny do wykonania zabiegu.

Brwi ombre

Metoda pudrowa – jedna z najpopularniejszych technik pigmentacji brwi. „Must have” w Polce i na świecie. Technika ta pozwala uzyskać najbardziej naturalny efekt. Pasuje do każdego typu urody i może być wykonywana na każdym rodzaju skóry. Idealnie sprawdza się również w każdym przedziale wiekowym.

Instabrows

Technika pigmentacji pozwala uzyskać niesamowitą głębie oraz mocniejszy efekt. Ta nowa metoda zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientek. Wykonywana może być przy każdym typie skóry.

Makijaż permanentny oczu

Kreska eyeliner – podkreśla nie tylko linię rzęs, ale i samą powiekę. Zabieg ten nie jest odpowiedni dla osób z mocno opadającą powieką oraz osób z mocno unaczynioną skórą.

Kreska zagęszczająca linię rzęs – pięknie podkreśla linię rzęs, idealna dla osób, które lubią mieć naturalnie podkreślone oko.

Makijaż permanentny ust

Metoda pełnego wypełnienia – technika pigmentacji ust pozwalająca uzyskać piękne i podkreślone usta, a zarazem efekt jest bardzo naturalny. Metoda idealna dla każdego typu urody oraz osób w każdym wieku.