Diana pezowicz

Certyfikowany instruktor stylizacji paznokci marki mollonpro, technik usług kosmetycznych oraz założycielka BeautyLab Studio Urody. Certyfikowana linergistka.
Ukończyłam Międzynarodową Szkołę Pauli Osinkowskiej z zakresu makijażu permanentnego.
Stylizacją paznokci zajmuje się od 2004r. Prowadziłam mobilną działalność , a w 2016r. postanowiłam stworzyć BeautyLab Studio Urody, stacjonarne miejsce w którym będę mogła świadczyć usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie. Początkowo była to działalność jednoosobowa w malutkim lokalu. Firma rozwijała się bardzo szybko. Po niespełna roku studio zyskało nowy duży lokal, a zespół znacznie się powiększył. W chwili obecnej zatrudniam najlepsze specjalistki. Robimy wszystko co w naszej mocy aby nasze klientki były w 100% zadowolone z naszych usług. Pracujemy tylko na profesjonalnych, sprawdzonych kosmetykach. Dbamy o czystość i sterylność narzędzi tak aby każda usługa w naszym salonie była bezpieczna. Prowadzę szkolenia z zakresu stylizacji paznokci oraz współpracuje z marka MOLLONPRO. Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych usług.

Moja drużyna

Małgorzata Szpak

Niezwykle utalentowana stylistka paznokci.
Zajmuje się stylizacją paznokci metodą żelową, hybrydową oraz wykonuje przepiękne zdobienia.
Sumiennie i dokładnie wykonuje również pedicure.
Gosia kocha swoją prace i zawsze stara się spełnić oczekiwania naszych klientek.

Aneta Panasiuk

Wykwalifikowana stylistka rzęs.

Pracuje w zawodzie od 4 lat. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestniczy w licznych szkoleniach i warsztatach. Stylizacja rzęs to jej pasja.

Kamila Wojtach

Pasjonatka stylizacji paznokci oraz pięknych zdobień. Specjalizuje się w przedłużaniu paznokci żelem oraz wykonuje perfekcyjny manicure hybrydowy. Pięknie wystylizuje każde paznokcie. Kamila wykonuje również piękne makijaże okolicznościowe.
Doświadczenie w tym kierunku nabyła podczas praktyk w TVP Białystok.

Angelika Mrozek

Specjalistka od zabiegów pielęgnacyjnych.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku kosmetologia.
Idealnie radzi sobie z różnymi problemami skórnymi.